Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim, nauczycielom, pedagogom i wychowawcom, mistrzom szkolącym oraz pracownikom szkoły życzymy zrealizowania planów i spełnienia marzeń.

Składamy również życzenia zdrowia, pomyślności, dalszych sukcesów  w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

Każdego dnia z ogromną pasją oraz poświęceniem wkładają Państwo wiele wysiłku w wychowywanie i nauczanie młodych ludzi.

Będąc mistrzami, autorytetami dla swoich uczniów, pomagają im Państwo przygotowywać się do dorosłego życia, do bycia dobrym człowiekiem.

Niech sukcesy uczniów będą nie tylko źródłem radości, ale także najlepszą motywacją do podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych                                  i wychowawczych.

Wasza praca zasługuje na najwyższe uznanie i wyrazy wdzięczności.

składają w imieniu:

Zarządu Powiatowego Cechu Rzemiosł w Wejherowie

oraz pracowników wejherowskiego biura Cechu

Ryszard Pionk                                                                    Mariola Kwaśniewska

Prezes/Starszy Cechu                                                                 Dyrektor Biura Cechu