Szanowni Pracodawcy, Członkowie Cechu

W związku z pojawieniem się środków na dofinansowanie szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego chętnie pomożemy Państwu w zdobyciu takich środków.

 

W chwili obecnej nabór wniosków został ogłoszony dla firm, którzy swoją siedzibę posiadają w powiecie wejherowskim.

 

Branże kluczowe w tym naborze to: elektryk, magazynier, robotnik  budowlanych, operator i mechanik sprzętu do robót ziemnych, operator urządzeń dźwigowo –transportowych i inne).

 

W związku z powyższym My pomożemy napisać wniosek na szkolenie, które będziecie Państwo mogli zrealizować u nas w Ośrodku Szkolenia Kursowego w Wejherowie (Powiatowy Cech Rzemiosł w Wejherowie ul. Hallera 18).

 

Termin składania wniosków w PUP Wejherowo to: 13.02.2023 r. do 17.02.2023

 

Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie formalności i pomożemy w wypełnieniu wniosku oraz doborze odpowiedniego szkolenia zgodne z kryteriami przyznawania środków.

 

Zapraszamy do kontaktu z pracownikiem Cechu: Magdalena Zieman tel. 698 687 834.

 

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z naszą ofertą szkolno – kursową, która znajduje się na stronie internetowej www.cechwejherowo.pl – link

 

  1. Wsparcie kształcenia ustawicznego skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców
  2. Wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych procesów, technologii i narzędzi pracy – wymagana kopia dokumentu zakupu sprzętu
  3. Wsparcie kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych- prowadzisz działalność w branży/ zatrudniasz pracowników zawodów deficytowych np.: elektryków, magazynierów, robotników  budowlanych , operatorów i mechaników sprzętu do robót ziemnych, operatorów urządzeń dźwigowo –transportowych i inne ).
  4. Wsparcie kształcenia ustawicznego dla nowozatrudnionych osób (lub osób, którym zmieniono zakres obowiązków) powyżej 50 roku życia.
  5. Wsparcie kształcenia ustawicznego osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem oraz osób będących członkami rodzin wielodzietnych.
  6. Wsparcie kształcenia ustawicznego osób poniżej 30 roku życia w zakresie umiejętności cyfrowych oraz umiejętności związanych z branżą energetyczną i gospodarką odpadami.

 

Ścieżka otrzymania dofinansowania szkoleń nie musi być zawiła Wesprzemy Państwa w całym procesie

 

UWAGA – DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ DO 100% dla pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego które mają siedzibę na terenie powiatu Puckiego

 

Osoba do kontaktu:

Magdalena Zieman
specjalista ds. szkoleń i kursów

M. +48 698 687 834
T. +48 58 672 25 11 w. 2
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.cechwejherowo.pl