W dniu 6 października 2022 roku uroczycie podziękowano Państwu Ewie i Stefanowi Grzenkowicz za wieloletnie reprezentowanie Powiatowego Cechu Rzemiosł w Wejherowie jako „sztandarowi”. Państwo Grzenkowicz przez wiele lat reprezentowali wejherowskie rzemiosła z sztandarem na wszelkich uroczystościach.

Podczas spotkania złożono również życzenia dla honorowego prezes wejherowskiego cechu – Brunona Gajewskiego, który w tym dniu obchodził swoje imieniny.

Panu Brunonowi życzymy wszystkiego najlepszego z okazji imienin, a Państwu Grzenkowicz dziękujemy za wzorowe reprezentowania wejherowskiego cechu.

Do życzeń przyłączył się Prezydent Wejherowa, Krzysztof Hildebrandt wraz z zastępcą, Arkadiuszem Kraszkiewiczem, jak i prezesem Pomorskiej Izby Rzemieślniczej, Zbigniewem Stenclem.