W dniu 8 września 2024 roku Starszyzna Cechowa reprezentowana przez Prezesa/Starszego Cechu Ryszarda Pionk, Podstarszego Gerarda Pobłockiego i Członka Zarządu Mariusza Gustowskiego wraz z pocztem sztandarowym w osobach Paweł Wojewski, Leszek Skrzypkowski, Jerzy Szweda uczestniczyła w uroczystych obchodach Dożynek Powiatowo-Gminnych w Choczewie. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta dziękczynna w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Choczewie. Po zakończonej liturgii spod kościoła do Gminnych Obiektów Sportowych wyruszył Korowód Dożynkowy na dalszą część uroczystości. Uczniowie Niepublicznej Szkoły Rzemiosła im. Św. Józefa w Wejherowie brali czynny udział w Dożynkach. Fryzjerzy przygotowali coś specjalnego – warkoczyki dla najmłodszych, a kucharze serwowali popcorn. Dziękujemy za zaangażowanie.